Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Informace pro účastníky turnaje Motiv Open 2023

29.06.2023

Vážení účastníci turnaje Motiv Open 2023!

 

            Začátek 4. ročníku mezinárodního bowlingového turnaje Motiv Open 2023 se nezadržitelně blíží. Už v sobotu 1. 7. od 13 hodin bude 1. rundou zahájen a potrvá až do vyhlášení výsledků v neděli 9. 7. 2023. Jsme rádi, že se s vámi opět setkáme a stejně rádi přivítáme hráče, kteří přijedou do Brna poprvé. Pro všechny jsme připravili několik důležitých informací, které bychom vám rádi předali před vaším příjezdem:

  •  Pokud víte, že nebudete moci z jakýchkoliv důvodů na turnaj přijet nebo se chcete z nějaké rundy odhlásit, informujte nás prosím zavčas na e-mailovou adresu info@probowling.cz, ať můžeme uvolnit místo pro další hráče. 
  • Celý turnaj proběhne ve sportovním centru Bowling centrum Brno, Líšeňská 4515/80, Brno. Parkování je zajištěno na parkovišti centra. Další informace o příjezdu na centrum jsou uvedeny na webu herny.
  • Při vašem prvním startu prosíme o úhradu startovného za všechny přihlášené rundy. Herní plán a ceny v EUR jsou uvedeny na webu turnaje, ceny v CZK budou stanoveny den před zahájením turnaje. Platba je možná pouze v hotovosti.
  • Mazání použité na Motiv Open 2023 je NORTHROCK MEDIUM. Mazací model je uveden zde a přikládáme jej i v příloze tohoto e-mailu.
  • V případě vašeho zájmu si můžete objednat bowlingové vybavenínašeho e-shopu s tím, že vám zboží přivezeme na hernu. Stačí do objednávky uvést do Způsob dopravy – Osobní odběr – sídlo firmy a do Doplňujícího vzkazu napsat – Vyzvednu na Motiv Open 2023. Platba je možná buď hotově při vyzvednutí nebo předem kartou. Základní potřeby jako čističe, utěrky, tejpy atd. bude možné zakoupit přímo na herně u registrace.

Věříme, že si na letošním Motiv Open opět společně užijeme spoustu skvělých výkonů a napínavých soubojů probíhajících v přátelské atmosféře.