Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Archív aktualit

Registrace na 2.ročník spuštěna

16.12.2019

Plánujete si už letní dovolenou? Tak proč si už rovnou nenaplánovat i účast na dalším ročníku Motiv Bowling Brno Open?

Vybírejte z nabídky rund na www.bowlingtournament.eu

Aktualizace výsledků

8.07.2019

Kvůli několika chybkám jsme dnes aktualizovali průběžné pořadí a průběžné pořadí turbo po 6.rundě. Omlouváme se za případný zmatek.

Fotky z turnaje

7.07.2019

Do naší fotogalerie postupně přidáváme fotky z jednotlivých hracích dnů. Podívat se na ně můžete zde.

Máte taky nějaké fotky z turnaje a rádi byste se o ně podělili s ostatními? Pošlete nám je na info@probowling.cz :)

Už se to blíží...

27.06.2019

Do prvního startu zbývá 10 dní a my Vám přinášíme pár informací, které se určitě budou hodit...

 

1)      Startovné bude možné platit pouze v hotovosti. Budeme přijímat jak eura, tak české koruny. Přepočet na CZK bude na základě aktuálního měnového kurzu.

2)      Pokud jste přihlášeni do více rund, poprosíme o úhradu všech rund již při prvním startu.

3)      Na místě bude možnost zakoupit produkty od firmy Motiv za zvýhodněné ceny. Platba v hotovosti nebo kartou.

4)      Produkty Motiv, které se budou v každé rundě losovat, jsou již nachystány ;-)

 

Závěrem Vám chceme poděkovat za velký zájem o turnaj!

Doufáme, že se těšíte tak jako my a ahoj za 10 dní !!

 

 

Zvýhodněné ceny v Holiday Inn Brno!

19.06.2019

Ve spolupráci s Hotelem Holiday Inn Brno (Křížkovského 20) jsme pro Vás nachystali speciální nabídku ubytování za zvýhodněné ceny.

Více informací na odkazu.

Mazání zveřejněno

17.06.2019

Dnes jsme zveřejnili typ mazání. Nahlédnout můžete zde.

Slovo investora Vlastimila Chládka

14.03.2019

Slovo investora Vlastimila Chládka

Po úspěšné realizaci Bowlingu Blansko v roce 2004 mě různí manažeři, podnikatelé, či veřejní činitelé oslovovali na spolupráci při realizaci jejich lokálních sportovních projektů. Já jsem ale v té době věděl, že do žádného všedního projektu již nepůjdu. Jestliže ano, tak jen do jediného “Postavit v Brně Nejkrásnější bowling!” Po zkušenostech se sportovním areálem v Krasové a po výstavbě Squash Blansko a Bowling Blansko jsem cítil, že bych tento úkol mohl zvládnout. Po dlouhých peripetiích a rozhodování se plánované stalo skutkem. V lednu 2017 jsme zahájili stavbu a šestého dubna 2018 se areál podařilo otevřít.

Bowling Brno je velkoryse navržené společensko – sportovní bowlingové centrum. V interiéru centra se nachází dvacet nejmodernějších bowlingových drah, specializovaný obchod, restaurace pro dvě stě osob a konferenční sál pro osmdesát osob. Velmi nám záleželo na moderním a kreativním interiéru vnitřních prostor. Myslím, že se nám to podařilo. Zvláště dominantní led obrazovka, mořské akvárium, kavárnička, bar a další prvky jsou toho neklamným znamením. Za samozřejmost považujeme špičkové vybavení a skvělé personální obsazení kuchyně.

Venkovní součástí centra je prostorná multifunkční letní terasa s design venkovními šachy. Velmi oblíbené jsou i do zeleně chráněného území Bílá hora zasazené, čtyři beachvolejbalové kurty, včetně kompletního zázemí.

V současné době dokončujeme výstavbu 18 jamek pro hru Adventure golf a také velmi atraktivního dětského hřiště. Jako pocta bowlingovému sportu bude v našem areálu stát bronzová socha hráčky bowlingu v životní velikosti, kterou pro nás navrhl a zpracovává Ing. Arch. Zdeněk Makovský.

Věříme, že první ročník mezinárodního turnaje Motiv Bowling Brno Open 2019 bude úspěšný a již teď se na váš všechny moc těšíme.

 

Vlastík

 

Jak se k nám dostanete?

28.01.2019

Pro návštěvníky, kteří budou v Brně poprvé, jsme si připravili podrobné informace o dopravě.

 

Jak se do Brna nejlépe dostat ze zahraničí?

V okolí Brna se nacházejí čtyři letiště:

Mezinárodní letiště Brno-Tuřany (CZE)                         - cca 8 km od centra Brna 

Mezinárodní letiště Vídeň (AUT)                                     - cca 150 km od Brna 

Mezinárodní letiště M. R. Štefánika Bratislava (SVK)  - cca 150 km od Brna

Mezinárodní letiště Václava Havla Praha (CZE)            - cca 200 km od Brna 

Pokud z Vaší země neexistuje spoj na Brněnské letiště, pak doporučujeme využít Mezinárodní letiště ve Vídni. Přímo z letiště můžete využít služeb autobusů Student Agency, které Vás dopraví až do centra Brna (zastávka Brno - AN u hotelu Grand).

 

Jak se dostat na hernu Bowling Brno?

Z centra Brna se můžete na hernu dostat vícero způsoby. Záleží na Vás, který dopravní prostředek upřednostníte.

Adresa: Bowling centrum Brno s.r.o.

                Líšeňská 4515/80              

                636 00 Brno-Líšeň

TRAMVAJ

8 – zastávka Líšeňská (12 minut z hl. nádraží)

9 – konečná zastávka Juliánov

AUTOBUS

58, 78 – zastávka Poliklinika Židenice 

78, 58, 82 a N97 – zastávka Malá Klajdovka

TROLEJBUS

25, 26 – zastávka Čejkovická

AUTO

Herna se nachází 7 minut od sjezdu z dálnice D1. Přímo v areálu herny je velké parkoviště pro zákazníky.

 

 

 

 

 

Poprvé v Brně?

28.01.2019

Celé dění turnaje Motiv Bowling Brno Open se bude odehrávat, jak už název napovídá, v Brně. Pro ty, kteří zde budou poprvé a budou si chtít něčím vyplnit volné chvíle, jsme nachystali malý přehled toho, co je možné navštívit. Více v celém článku.

 

 

Brno je druhé největší město v České republice a největší město na Moravě. Leží na soutoku dvou řek, Svratky a Svitavy. V Brně žije přibližně 380 tisíc obyvatel. V jeho centru a okolí se nachází mnoho zajímavých památek, které si můžete prohlédnout. A navíc při koupi turistické karty BRNOPAS můžete získat zlevněné vstupné nebo vstup zdarma.

Připravili jsme pro Vás přehled několika míst, které stojí za to navštívit.

Hrad a pevnost Špilberk

Jedná se o rozlehlý komplex, který se nachází na stejnojmenném kopci. Hrad Špilberk byl založen ve 13. století Přemyslem Otakarem II. Ve své době sloužil k ochraně českého státu i města Brna. V 17. a 18. století se stal vojenskou pevností a posléze byl přeměněn na civilní trestnici – jednalo se o nejtvrdší věznici v Evropě. V roce 1962 byl Špilberk prohlášen za národní kulturní památku. Hradby dnes nabízejí krásné výhledy na Brno. Sídlí zde Muzeum města Brna a pořádají se tady koncerty, divadelní představení a nejrůznější festivaly. V areálu najdete i zvonkohru složenou z patnácti zvonů nebo rozhlednu.

Veveří a Brněnská přehrada

Hrad Veveří patří k nejstarším z hradních areálů v celé České republice. Najdete ho zhruba 12 km severozápadně od centra města, nad Brněnskou přehradou. Po Brněnské přehradě se můžete svézt výletní lodí, ze které se nabízí krásný výhled na již zmiňovaný Hrad Veveří. Najdete zde i zoologickou zahradu, která se nachází kousek pod přehradní hrází.

Vila Tugendhat

Vila Tugendhat patří k památkám světového kulturního dědictví UNESCO. Pochází z let 1929–1930 kdy byla vybudována podle návrhu architekta Ludwiga Miese van der Rohe. V prostorách jsou použity vzácné materiály, jako je např. onyx ze severního Maroka a italský travertin atd.

Stará radnice

Stará radnice je nejpozoruhodnější historická budova v centru Brna a slouží především ke kulturním účelům. V jejím průchodu můžete vidět krokodýla neboli brněnského draka. Dále je zde galerie, informační centrum a stálá expozice o historii této stavby. V letních měsících si můžete prohlédnout Křišťálový sál, Freskový sál a Klenotnici. Odvážlivci mohou vystoupat na 63 metrů vysokou věž, ze které je úžasný výhled na Brno. V areálu radnice se konají koncerty, festivaly a různá divadelní představení.

Kostel sv. Jakuba

Tento kostel je nejcennější památka pozdní gotiky v České republice. Najdete ho na Jakubském náměstí v centru města. Původně románská stavba se později přeměnila na gotický kostel. V roce 2001 zde byla objevena podzemní kostnice, která je přístupná veřejnosti. Jedná se o druhou největší kostnici v Evropě, hned po té pařížské.

Náměstí Svobody

Náměstí Svobody patří k nejvýznamnějším a nejživějším brněnským náměstím. Nacházejí se zde tři zcela rozdílné sochařské instalace a nejdiskutovanější je tzv. časostroj, vyrobený z černé žuly, z něhož pravidelně každý den v 11 hodin vypadává skleněná kulička, kterou si můžete ponechat. V okolí se nachází spoustu dalších menších náměstí, jako např.: Moravské náměstí, Zelný trh, Malinovské náměstí, Dominikánské náměstí nebo ulice Česká se spoustou příjemných kaváren a restaurací. Určitě si každý přijde na své.

Petrov

Petrov se rozkládá v městské části Brno-střed a patří mezi významná místa Brna i celé Moravy. Na kopci Petrov se rozkládá národní kulturní památka - Katedrála svatého Petra a Pavla. Tato katedrála je nepřehlédnutelnou dominantou města. Zajímavá je tím, že zvony odbíjí poledne v 11 hodin. Za pěkného počasí je zde příjemná procházka v Denisových sadech nebo v Kapucínských zahradách.

 

Pro více informací se můžete podívat na webové stránky města Brna.

Čeká Vás víc než finanční výhry..

16.01.2019

Během turnaje budeme kromě finančních výher (náhled zde) rozdávat i ty věcné. V každé rundě budeme losovat výherce produktů firmy Motiv. Těšit se můžete na koule, čističe, tašky a jiné.

Konkrétní výhry postupně zveřejníme.

Registrace spuštěna!

16.01.2019

Spustili jsme registraci na turnaj! Neváhejte a vyberte si termín rundy, který Vám vyhovuje..

Registrační formulář najdete zde.

Bowling Brno

16.01.2019

Bowling Brno je velkoryse navržené společensko – sportovní bowlingové centrum. V interiéru centra se nachází dvacet nejmodernějších bowlingových drah, specializovaný obchod, restaurace a konferenční sál. Venkovní součástí centra je prostorná letní terasa a také, do zeleně chráněného území Bílá hora zasazené, čtyři beachvolejbalové kurty, včetně kompletního zázemí.

Více o centru najdete na jejich webu.