Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

click this over here now replica watches.explanation replica watches.Continued https://www.gustreplica.com/.i thought about this fakerolex-watches.look at here uhrenreplik.imp source swiss replica watches.next page https://konstantinchaykinreplica.com/.great richard mille replica.Continue Reading chanelrolex.com.Recent Comments www.mortgagewatches.com.Our site perfect watch.click now drugwatches.Get More Information best replica watches.read review https://www.businessbreitling.com.Free shipping https://www.inomegawatches.com.visit this web-site tag heuer monaco replica.more helpful hints replica hubolt.Learn More cardswatches.com.Web Site tag heuer replica.Perfect gift replica breitling.

Letos si zahrajeme!

2.06.2021

Zdravíme všechny nadšence do bowlingu!

Vloni jsme kvůli nepříznivé situaci jak v ČR, tak ve světe, byli nuceni zrušit 2. ročník Motiv Bowling Brno Open. Letos však pro vás máme skvělou zprávu - TURNAJ BUDE!

Zapište si do kalendářů termín 9. - 14. 8. 2021, protože v krásné brněnské herně Bowling Brno se bude konat turnaj ProBowling Open 2021.

Máme pro vás přichystané finanční výhry v celkové hodnotě 50.000 Kč. A nebudeme odměňovat pouze za umístění v celkovém pořadí, ale své výhry se dočkají i 3 nejlepší ženy a 3 nejlepší senioři 50+. Ve speciální kategorii Junior 15 se o atraktivní věcné ceny utká mládež do 15 let včetně.

Rezervace míst již tradičně běží na www.bowlingtournament.eu.

Tak neváhejte a zarezervujte si své místo ještě dnes!

Těšíme se až vás všechny uvidíme :)

ProBowling Team Ivan, Eva a Bára