11.04.2022

Letos pořádá spolek ProBowling Hustopeče, z. s. ve spolupráci s Bowling centrum Brno již 3. ročník MOTIV OPEN.
Pojďme se společně ohlédnout za jeho krátkou historií :)

První ročník, tehdy ještě s krkolomným názvem Motiv Bowling Brno Open, se konal v roce 2019. Příjemným překvapením byla obrovská účast, kterou jsme na prvním ročníku nečekali. Zúčastnilo se 227 hráčů19 zemí. Hráči přijeli jak z ČR a okolních států, tak i například z Malty, Švédska, Izraele či dokonce z Uzbekistánu.
Absolutním vítězem se stal Tobias Börding z Německa, který ve finále porazil Lukáše Jelínka, Honzu Třísku a Emila Polanisze (PL). Nejlepší ženou se stala Josefine Linderoth ze Švédska.

Dalším ročníkem jsme chtěli navázat na úspěch z předešlého roku, ale nástup covidu nám zhatil plány. Druhý ročník se tak konal až v roce 2021. I přes veškerá opatření a omezení se vydařil, ač s menší účastí 72 hráčů ze 7 zemí.
Ve finále se utkal Andrzej Walczak (PL), Kuba Vlachovič (CZ), Lukáš Jelínek (CZ) a Dávid Barak (SK) a právě Barak stanul na prvním místě. Na první příčce v kategorii juniorek se umístila Adéla Meluzínová a z juniorů Jan Hrazdíra.

Tento rok se koná třetí ročník. Jak dopadne, jaká bude účast a kdo stane na vítězných příčkách, je zatím ve hvězdách.

Vítáni jsou všichni a každý si přijde na své. Vyhlašovat budeme nejen celkového vítěze či vítězku, ale i nejlepší ženu a nejlepšího juniora/juniorku.

Číslo 3, by mohlo být šťastné i pro Vás, tak neváhejte a přihlaste se také!