Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

click this over here now replica watches.explanation replica watches.Continued https://www.gustreplica.com/.i thought about this fakerolex-watches.look at here uhrenreplik.imp source swiss replica watches.next page https://konstantinchaykinreplica.com/.great richard mille replica.Continue Reading chanelrolex.com.Recent Comments www.mortgagewatches.com.Our site perfect watch.click now drugwatches.Get More Information best replica watches.read review https://www.businessbreitling.com.Free shipping https://www.inomegawatches.com.visit this web-site tag heuer monaco replica.more helpful hints replica hubolt.Learn More cardswatches.com.Web Site tag heuer replica.Perfect gift replica breitling.

Trojka jako šťastné číslo?

11.04.2022

Letos pořádá spolek ProBowling Hustopeče, z. s. ve spolupráci s Bowling centrum Brno již 3. ročník MOTIV OPEN.
Pojďme se společně ohlédnout za jeho krátkou historií :)

První ročník, tehdy ještě s krkolomným názvem Motiv Bowling Brno Open, se konal v roce 2019. Příjemným překvapením byla obrovská účast, kterou jsme na prvním ročníku nečekali. Zúčastnilo se 227 hráčů19 zemí. Hráči přijeli jak z ČR a okolních států, tak i například z Malty, Švédska, Izraele či dokonce z Uzbekistánu.
Absolutním vítězem se stal Tobias Börding z Německa, který ve finále porazil Lukáše Jelínka, Honzu Třísku a Emila Polanisze (PL). Nejlepší ženou se stala Josefine Linderoth ze Švédska.

Dalším ročníkem jsme chtěli navázat na úspěch z předešlého roku, ale nástup covidu nám zhatil plány. Druhý ročník se tak konal až v roce 2021. I přes veškerá opatření a omezení se vydařil, ač s menší účastí 72 hráčů ze 7 zemí.
Ve finále se utkal Andrzej Walczak (PL), Kuba Vlachovič (CZ), Lukáš Jelínek (CZ) a Dávid Barak (SK) a právě Barak stanul na prvním místě. Na první příčce v kategorii juniorek se umístila Adéla Meluzínová a z juniorů Jan Hrazdíra.

Tento rok se koná třetí ročník. Jak dopadne, jaká bude účast a kdo stane na vítězných příčkách, je zatím ve hvězdách.

Vítáni jsou všichni a každý si přijde na své. Vyhlašovat budeme nejen celkového vítěze či vítězku, ale i nejlepší ženu a nejlepšího juniora/juniorku.

Číslo 3, by mohlo být šťastné i pro Vás, tak neváhejte a přihlaste se také!