Používáním tohoto webu souhlasíte s tím, že k poskytování služeb, analýze návštěvnosti a cílení reklam používají soubory cookie. Více informací

Základní informace pro účastníky Motiv Open 2024

19.06.2024

Vážení účastníci turnaje Motiv Open 2024,

ať už se účastníte turnaje opakovaně nebo poprvé, rádi bychom Vás seznámili s pár základními informacemi, abyste byli před turnajem na vše připravení. Mezinárodní turnaj se rychle blíží a první runda je již téměř obsazená (přihlašovat se můžete i jako náhradníci)! Začínáme v sobotu 29.6.2024 ve 13 hodin a končíme finálovým kolem a následným vyhlášením výsledků v neděli 7.7.2024.

  • Turnaj bude jako každoročně pořádán na sportovním centru Bowling centrum Brno, Líšeňská 4515/80, Brno. Parkování je zajištěno na parkovišti centra. Další informace o příjezdu na centrum jsou uvedeny na webu herny.

  • Pokud potřebujete odhlásit z nějaké rundy na kterou jste přihlášení, prosím, napište nám na email info@probowling.cz, ať můžeme místo uvolnit pro ostatní hráče.

  • Před prvním startem, prosím, přijďte k registraci a uhraďte startovné za všechny přihlášené rundy! Peníze za zaplacené rundy se již nevrací. Herní plán a ceny v EUR jsou uvedeny na webu turnaje, ceny v CZK budou stanoveny pár dní před zahájením turnaje. Platba je možná POUZE V HOTOVOSTI!

  • Tento ročník turnaje se bude hrát na mazání 2020 WORLD BOWLING – LONDON. Mazací model je uveden zde.

  • Během turnaje si u registrace budete moct zakoupit i drobné zboží jako abralony, tejpy, čističe, utěrky, míčky, špičky atp. Platba je možná pouze hotově.
    Nebo si můžete jakékoliv zboží objednat na našem e-shopu a my vám ho přivezeme na hernu. Stačí při způsobu dopravy vybrat – Osobní odběr a v posledním kroku objednávky vybrat „✓ Zadat poznámku pro prodejce“ a připsat, že zboží vyzvednete na Motiv Open 2024. V tomto případě je platba možná ihned online kartou nebo hotově při předání.

Již teď jsou přihlášení účastníci z celkem 17 zemí Evropy. Těšíme se na vás a doufáme, že si turnaj všichni pořádně užijeme.